Szkoła Podstawowa w Gardnie
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: Kadra pedagogiczna
MENU
Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna
Pracownicy pedagogiczni Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie

Agnieszka Sudakow - Dyrektor
Renata Styczeń - Wicedyrektor
Anna Siwek- Wicedyrektor

  1. Roksana Baczewska - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  2. Paulina Bartczak - Zalewska - język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  3. Beata Borsuk- edukacja wczesnoszkolna
  4. Ewa Bryl - edukacja wczesnoszkolna
  5. Dorota Chojnacka -plastyka, świetlica
  6. Mirosława Dawidowicz -Góra -edukacja wczesnoszkolna
  7. Kamila Długosz -język angielski
  8. Agnieszka Drabik -język polski, wiedza o społeczeństwie
  9. Ernest Girasimczyk - świetlica, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  10. Beata Gorzelańczyk - oddelegowana do ZNP
  11. Grzegorz Jastrzębski - matematyka
  12. Marek Konecki -wychowanie fizyczne
  13. Elżbieta Korkuś -edukacja wczesnoszkolna
  14. Anna Kramek Szubert - przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, biologia, geografia
  15. Aleksandra Kupnicka -świetlica
  16. Anna Kwaśnica - chemia, fizyka, matematyka
  17. Anna Kwiecińska - logopeda
  18. Karolina Łokińska - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  19. Karina Malinowska -zajęcia rewalidacyjne
  20. Monika Malinowska - psycholog
  21. Natalia Mikulska - zajęcia logopedyczne
  22. Janina Mitura - dowozy
  23. Ewa Mular -biologia, geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa
  24. Danuta Narożańska -biblioteka
  25. Ewa Niewiadomska -religia
  26. Jowita Niewiarowska - matematyka, informatyka
  27. Nowak Anita -pedagog
  28. Anna Olszańska -edukacja wczesnoszkolna
  29. Joanna Opaczyńska - edukacja wczesnoszkolna
  30. Paulina Pinkowicz - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  31. Monika Pogorzelska - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  32. Ola Przyjemska - język niemiecki
  33. Anna Siwek - język polski
  34. Edyta Smolnik - muzyka
  35. Barbara Smulska - język angielski
  36. Anna Snoch - technika
  37. Barbara Sobczak - religia
  38. Renata Styczeń - matematyka, pedagog
  39. Jerzy Surdacki - dowozy
  40. Emilia Szachniewicz - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  41. Aleksandra Wodzyńska - wychowanie fizyczne
  42. Judyta Wypych - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  43. Małgorzata Zawierucha - historia
  44. Joanna Zbyszyńska - psycholog

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie